Je bent nog niet ingelogd
SanDisk Ultra 512GB USB Stick
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
5x
De SanDisk Ultra 512GB USB Stick is een betrouwbare opslagoplossing uit de USB-Sticks categorie. Met een capaciteit van 512GB biedt deze stick voldoende ruimte voor documenten, foto's en video's. De USB 3.2 Gen 1 aansluiting zorgt voor snelle gegevensoverdracht met leessnelheden tot 100 MB/s en schrijfsnelheden tot 55 MB/s. Het compacte ontwerp is voorzien van een praktische sleutelring voor gemakkelijk transport. Ideaal voor professionals en thuisgebruikers die een draagbare opslagoplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | SanDisk |
| Interface | USB 3.2 (Gen 1) |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Schrijfsnelheid | 55 MB/s |
| Leessnelheid | 100 MB/s |
| Sleutelring | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
| EAN | 619659179397 |
| Vendorcode | SDCZ48-512G-G46 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
SanDisk Ultra 64GB 3st. USB Stick
Opslagcapaciteit:
64 GB
Bekijk vergelijking
€ 57,95
SanDisk Ultra 64GB USB Stick
Opslagcapaciteit:
64 GB
Bekijk vergelijking
€ 15,95
SanDisk Ultra 128GB USB Stick
Opslagcapaciteit:
128 GB
Bekijk vergelijking
€ 21,95
SanDisk Ultra 256GB USB Stick
Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
€ 36,95
SanDisk Ultra 512GB USB Stick
Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Wachtwoord beveiligd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Sleutelring | ✓︎ |
| Vormfactor | Glij |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 22.1 mm |
| Diepte | 10.7 mm |
| Hoogte | 7.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid | 100 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-A | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Interface | USB 3.2 (Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | 55 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 619659179397 |
| Vendorcode | SDCZ48-512G-G46 |
| Artikelnr | 283273 |
| Merk | SanDisk |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯