Je bent nog niet ingelogd
Foscam R8M Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Foscam R8M Zwart is een professionele IP camera met 4K-resolutie van 3840 x 2160 pixels voor gedetailleerde beeldkwaliteit. Deze camera registreert met 25 FPS voor vloeiende video en is uitgerust met nachtvisie voor bewaking in slechte lichtomstandigheden. De camera biedt zowel draadloze Wi-Fi connectiviteit als bedrade netwerkverbinding via 100 Mbps, wat flexibele installatieoptie biedt. Met één camera kunt u uw beveiligingssysteem efficiënt inrichten voor huishoudens of kleinere bedrijfsruimtes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Foscam |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 25 FPS |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 6954836048887 |
| Vendorcode | R8M-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Foscam |
| Aantal cameras | 1 |
| Energievoorziening | USB |
| PoE ondersteuning | ✖︎ |
| Geschikt voor | Binnen |
| Kijkhoek horizontaal | 108 ° |
| Kijkhoek verticaal | 59.8 ° |
| Kijkhoek diagonaal | 124.5 ° |
| Resolutieklasse | QHD |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 25 FPS |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Opslag Locatie | Cloud, Lokaal |
| Cardreader | MicroSD |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Hoogte | 122 mm |
| Breedte | 77 mm |
| Diepte | 77 mm |
| Gewicht | 251 gram |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 6954836048887 |
| Vendorcode | R8M-B |
| Artikelnr | 1716218 |
| Merk | Foscam |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯