Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti G5 Turret Ultra Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
14x
De Ubiquiti G5 Turret Ultra Zwart is een professionele IP camera geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Met een resolutie van 2688 x 1512 pixels en 30 FPS levert deze camera scherpe beelden. De camera kan flexibel aan het plafond of aan de muur worden geïnstalleerd. Met ingebouwde nachtvisie zijn opnames ook in donkere omgevingen mogelijk. De netwerk verbinding werkt via 100 Mbps ethernet, wat zorgt voor stabiele connectiviteit in uw bewakingssysteem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2688 x 1512 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 810084696972 |
| Vendorcode | UVC-G5-Turret-Ultra-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 102.4 ° |
| Kijkhoek verticaal | 54.9 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,4 mm (1 / 2.4") |
| Totaal aantal megapixels | 4 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IK code | IK04 |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Veiligheidsfunties | Manipulatiebestendig, UV-bestendig |
| Vormfactor | Torentje |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 37 - 57 V |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Stroomverbruik (typisch) | 4 W |
| Energievoorziening | PoE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 330 gram |
| Hoogte | 71.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Kijkhoek diagonaal | 120.6 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2688 x 1512 pixels |
| Processormodel | ARM Cortex-A7 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 9 cm |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Helderheid, Kleurdiepte, Contrast, DNR, Scherpte |
| Framerate | 30 FPS |
| Ondersteunde videoformaten | H.264 |
| Privézone maskeren | ✓︎ |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 2D-ruisonderdrukking, 3D-ruisonderdrukking |
| Tekstoverlay | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810084696972 |
| Vendorcode | UVC-G5-Turret-Ultra-B |
| Artikelnr | 279413 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Productinformatie
Ultracompacte, fraudebestendige en weerbestendige 2K HD PoE-camera met nachtzicht over lange afstand.
2K (4MP) videoresolutie
Ultrabrede kijkhoek (102,4°)
30 m (98 ft) IR-nachtzicht
Detectie van AI-gebeurtenissen
Neem audio op met een geïntegreerde microfoon
Aansluiten en voeden via PoE
Weerbestendig (buiten blootgesteld)
2K (4MP) videoresolutie
Ultrabrede kijkhoek (102,4°)
30 m (98 ft) IR-nachtzicht
Detectie van AI-gebeurtenissen
Neem audio op met een geïntegreerde microfoon
Aansluiten en voeden via PoE
Weerbestendig (buiten blootgesteld)
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Luciën
Eerste review
Geschreven bij: Ubiquiti G5 Turret Ultra Wit
Geplaatst: 17-04-2026
5 dagen in bezit
Snel geleverd
Volgens afspraak goed en snel geregeld en geleverd.
❮
❯
❮
❯