Je bent nog niet ingelogd
Reolink Argus B430-W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
De Reolink Argus B430-W is een draadloze IP camera met 2K-resolutie (2560 x 1440 pixels) voor helder beeldmateriaal. Met nachtvisie kunt u ook in het donker monitoren. De camera ondersteunt zowel Wi-Fi als bedrade netwerkverbinding via 100 Mbps. De plafondmontage maakt flexibele installatie mogelijk. Met 15 FPS frameRate biedt deze single camera een betrouwbare beveiligingsoplossing voor binnen- en buitentoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Reolink |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 6975253983193 |
| Vendorcode | ARGUS SERIES B430 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 6000 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Bereik bitsnelheid | 64 - 4096 Kbit/s |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 90 ° |
| Kijkhoek verticaal | 47 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2 |
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Menselijke detectie, Voertuigdetectie |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Bereik kantelhoek | 0 - 140° |
| Kantelfunctie camera | ✓︎ |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Pan bereik | 0 - 355° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP64 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Dome |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Batterijen, Zonne-energie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 477 gram |
| Hoogte | 122 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingssensortechnologie | Passieve infraroodsensor (PIR) |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Kijkhoek diagonaal | 110 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Videocompressieformaten | H.265 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 10 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal verlichtingen LEDS | 2 |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Controle camerapanning | ✓︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Vooraf ingestelde punten | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 9,8 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6975253983193 |
| Vendorcode | ARGUS SERIES B430 |
| Artikelnr | 960769 |
| Merk | Reolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten