Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo C610 KIT Peer IP-beveiligingscamera Buiten 2304 x 1296 Pixels Plafond/muur/paal
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De TP-Link Tapo C610 KIT is een IP-beveiligingscamera voor buitengebruik met een resolutie van 2304 x 1296 pixels, wat gedetailleerde beelden oplevert. De camera biedt flexibele installatiekoppelingen voor plafond-, wand- en paalmontage, waardoor je deze eenvoudig op de gewenste locatie kunt plaatsen. Met een framerate van 15 FPS krijg je vloeiende videoopnames. De ingebouwde nachtvisie stelt je in staat om ook in het donker te monitoren. Dit kit bevat alles wat je nodig hebt voor directe ingebruikname van je buitenbeveiligingssysteem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 8885020629651 |
| Vendorcode | TAPO C610 KIT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 84.4 ° |
| Kijkhoek verticaal | 44.3 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 50,8 / 8 mm (2 / 8") |
| Totaal aantal megapixels | 3 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslag Locatie | Cloud |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau sirene | 97,2 dB |
| Ingebouwde sirene | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK |
| Type waarschuwingsnotificatie | Snapshot-waarschuwingsbericht |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Bereik kantelhoek | 90 - 130° |
| Kantelfunctie camera | ✓︎ |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Bulb |
| Geschikt voor | Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50-60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| PoE ondersteuning | ✖︎ |
| Energievoorziening | Batterijen, Zonne-energie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd licht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 130.9 mm |
| Diepte | 116.1 mm |
| Hoogte | 84.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Kijkhoek diagonaal | 100.6 ° |
| Maximum aperture number | 1, 4 |
| Vaste focale lengte | 4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 10 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Controle camerapanning | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 7.0, iOS 12 |
| PTZ control (Pan/Tilt/Zoom) | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Wide Dynamic Range (WDR) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio invoer kanalen | 2.0 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | DNR |
| Framerate | 15 FPS |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2304 x 1296 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8885020629651 |
| Vendorcode | TAPO C610 KIT |
| Artikelnr | 973946 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯