Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo C245D Bolvormig IP-beveiligingscamera Binnen 2304 x 1296 Pixels Plafond/muur
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De TP-Link Tapo C245D is een compacte bolvormige IP-beveiligingscamera geschikt voor binnen- en buitengebruik. Met een resolutie van 2304 x 1296 pixels levert deze camera gedetailleerde beelden op. De camera ondersteunt zowel plafond- als wandmontage, wat flexibele plaatsingopties biedt. Met nachtvisie functionaliteit kunt u ook in donkere omgevingen monitoren. Bij een framerate van 15 FPS is deze camera geschikt voor standaard bewakingstoepassingen. Het compacte ontwerp maakt deze camera discreet en onopvallend in uw omgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 1210002619134 |
| Vendorcode | Tapo C245D |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✓︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 104.3 ° |
| Kijkhoek verticaal | 57.9 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Totaal aantal megapixels | 3 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslag Locatie | Cloud |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA3-PSK |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Bereik kantelhoek | 0 - 70° |
| Kantelfunctie camera | ✓︎ |
| Pan bereik | 0 - 340° |
| Progressive scan | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Bolvormig |
| Geschikt voor | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomuitvoer (volt) | 9 |
| PoE ondersteuning | DC |
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 82.2 mm |
| Diepte | 82.2 mm |
| Hoogte | 126.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montagebeugels meegeleverd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 2 |
| Digitale zoom | 10, 8x |
| Kijkhoek diagonaal | 121.8° |
| Maximum aperture number | 1, 6 |
| Vaste focale lengte | 3,1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 12 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal verlichtingen LEDS | 6 |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Controle camerapanning | ✓︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Wide Dynamic Range (WDR) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 1210002619134 |
| Vendorcode | Tapo C245D |
| Artikelnr | 977886 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯