Je bent nog niet ingelogd
TP-LINK Access Point CPE510 Outdoor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De TP-LINK Access Point CPE510 Outdoor is een robuuste accesspoint speciaal ontworpen voor buitengebruik. Dit apparaat biedt Wi-Fi 4 connectiviteit op de 5GHz-frequentieband voor stabiele draadloze verbindingen. Met één LAN-poort ondersteunt het bedrade verbindingen tot 100 Mbps. Het belangrijkste voordeel is de ondersteuning voor 24V passief PoE, waardoor installatie eenvoudiger en kosteneffectief wordt. Ideaal voor het uitbreiden van uw netwerkbereik op afgelegen locaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi Frequentieband | 5GHz |
| Snelheid bedraad | 10, 100 Mbps |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| PoE Standaard | 24V Passief PoE |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2015 |
| EAN | 6935364070922 |
| Vendorcode | CPE510 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antennes | 1 x |
| Antennefuncties | Ingebouwde antenne |
| Soort antenne | Intern |
| Type antennerichting | Omni-directioneel |
| Versterking antenne (max) | 13 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IP-adresfilter | ✓︎ |
| MAC adres filtering | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES, TKIP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Service Set Identifier (SSID) functies | SSID-broadcast, SSID-broadcast aan/uit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | - FCC/UL/IC/GS/PSB/C-tick/SAA/S-Mark/KC-mark - RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Buiten |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DC voltage bereik | 16 - 27 V |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Stroomverbruik (typisch) | 13 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 224.4 mm |
| Diepte | 79 mm |
| Hoogte | 60.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief PoE-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 5.15 - 5.85 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 5GHz |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 300 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 5 GHz |
| Snelheid bedraad | 10, 100 Mbps |
| IGMP snooping | ✓︎ |
| PoE Standaard | 24V Passief PoE |
| Virtuele LAN-functies | Tagged VLAN |
| VLAN=ondersteuning | ✓︎ |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 64 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische kanaalselectie | ✓︎ |
| Beheerplatform | Pharos Control |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, VistaTM or Windows 8, Windows 7, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux. |
| Gevoeligheid ontvanger | 802.11a: 54M: -75dBm, 48M: -76dBm, 36M: -83dBm, 6-24M: -95dBm 802.11n: MCS15: -73dBm, MCS14: -74dBm, MCS13: -76dBm, MCS12: -80dBm, MCS11: -83dBm, MCS10: -88dBm, MCS9: -90dBm, MCS8: -93dBm, MCS7: -73dBm, MCS6: -74dBm, MCS5: -76dBm, MCS4: -80dBm, MCS3: -83dBm, MCS2: -88dBm, MCS1: -90dBm, MCS0: -93dBm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| WAN-poort | Ethernet (RJ-45) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto Wireless Distribution System (WDS) | ✓︎ |
| Draadloze isolatie | ✓︎ |
| Flash memory | 8 MB |
| Frequentie van processor | 560 MHz |
| Gegevensdoorvoersnelheid | 300 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 300 Mbit/s |
| Maximum outdoorbereik | 15000 m |
| Syslog | ✓︎ |
| Upgraden van firmware mogelijk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor architectuur | MIPS 74Kc |
| Processormodel | Qualcomm Atheros |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerprotocollen | TDMA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatisch scannen kanalen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plaatsing | Muur, Paal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6935364070922 |
| Vendorcode | CPE510 |
| Artikelnr | 181522 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



