Je bent nog niet ingelogd
FRITZ!Mesh set 2700 2-pack Edition
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De FRITZ!Mesh set 2700 2-pack Edition biedt draadloze connectiviteit met ondersteuning voor Wi-Fi 7 (802.11be) technologie. Het systeem werkt op de 2.4GHz en 5GHz frequentiebanden voor optimale dekking en prestaties. Met bedrade verbindingen tot 1000 Mbps kunt u snel gegevens overdragen. Deze accesspoints zijn geschikt voor het creëren van een betrouwbaar mesh-netwerk in uw woning of kantoor. Het twee-pack formaat stelt u in staat meerdere ruimtes efficiënt af te dekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | FRITZ! |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4023125031380 |
| Vendorcode | 20003138 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antennes | 4 x |
| Soort antenne | 2x2/4x4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2, WPA3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Geschikt voor | Binnen |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | WLAN, Ja |
| Power LED | ✓︎ |
| Type product | Netwerkrepeater |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (typisch) | 4,1 W |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Interfacetype Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 76.5 mm |
| Diepte | 62.6 mm |
| Hoogte | 155 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | 2 x Mesh Wi-Fi Extender 2700, 1 x Slim Ethernet cable, Quick guide in DE, EN, ES, FR, IT, NL, PT (online),Service card (FRITZ! Notes) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 - 5 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid draadloos (max) | 5760 Mbit/s |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerprotocollen | IPv6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plaatsing | Stopcontact |
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4023125031380 |
| Vendorcode | 20003138 |
| Artikelnr | 779673 |
| Merk | FRITZ! |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯