Je bent nog niet ingelogd
TP-LINK EAP650 draadloos toegangspunt (WAP) Wit Power over Ethernet (PoE)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De TP-LINK EAP650 is een Wi-Fi 6 draadloos toegangspunt dat geschikt is voor bedrijfs- en professionele omgevingen. Het apparaat ondersteunt de nieuwste 802.11ax standaard en werkt op beide 2.4GHz en 5GHz frequentiebanden voor optimale connectiviteit. Met Power over Ethernet Plus ondersteuning kunnen installatie en stroomvoorziening via één netwerkverbinding plaatsvinden. Het beschikt over één gigabit LAN-poort voor bedrade verbindingen tot 1000 Mbps. Dit compacte witte accesspoint biedt betrouwbare draadloze dekking en moderne netwerkprestaties voor verschillende toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| PoE Standaard | PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
| EAN | 4897098683545 |
| Vendorcode | EAP650 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | Intern |
| Type antennerichting | Omni-directioneel |
| Versterking antenne (max) | 5 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal SSID-ondersteuningen | 16 |
| Access Control List (ACL) | ✓︎ |
| MAC adres filtering | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Enterprise, WPA3-PSK |
| Service Set Identifier (SSID) functies | Multiple SSIDs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output current | 1 A |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 33.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 - 5 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| Zendvermogen (CE) | <20 dBm(2.4 GHz, EIRP) <23 dBm(5 GHz, Band1 & Band2, EIRP) <30 dBm(5 GHz, Band3, EIRP) |
| Zendvermogen (FCC) | <25 dBm (2.4 GHz) <25 dBm (5 GHz) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| Modulatie | 1024-QAM, OFDM |
| PoE Standaard | PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Rate limiting | ✓︎ |
| VLAN=ondersteuning | ✓︎ |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze isolatie | ✓︎ |
| Snelheid draadloos (max) | 2976 Mbit/s |
| MIMO | ✓︎ |
| Spread spectrum methode | OFDMA |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plaatsing | Muur, Plafond |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4897098683545 |
| Vendorcode | EAP650 |
| Artikelnr | 921523 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


