Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 12418 Omni-directional antenna SMA 5dBi antenne
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
De DeLOCK 12418 is een omnidirectionele antenne met SMA-aansluiting, ontworpen voor draadloze netwerkverbindingen. Met een versterking van 5 dBi biedt deze antenne een gelijkmatige signaalverdeling in alle richtingen. De antenne ondersteunt meerdere frequentiebanden tussen 0.824-0.96 GHz en 1.71-1.99 GHz, wat flexibiliteit voor verschillende toepassingen mogelijk maakt. Door de omnidirectionele uitstraling is deze antenne geschikt voor situaties waar signaaluitbreiding vanuit één centraal punt gewenst is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Antenne versterking | 5 dBi |
| Straling | Omnidirectionele antenne |
| Frequentieband | 0.824 - 0.96 / 1.71 - 1.99 GHz |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
| EAN | 4043619124183 |
| Vendorcode | 12418 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting antenne | SMA |
| Straling | Omnidirectionele antenne |
| Antenne versterking | 5 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 77 mm |
| Diepte | 77 mm |
| Hoogte | 319 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 0.824 - 0.96 / 1.71 - 1.99 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geslacht connector | Mannelijk |
| Maximum verlies bij kabels met connectoren | 0,6 dB |
| Polarisatie | Verticale polarisatie |
| Power handling | 50 W |
| Snoerlengte | 3 m |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 2, 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | RG-58 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 50 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619124183 |
| Vendorcode | 12418 |
| Artikelnr | 201707 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Beschrijving
Deze GSM-antenne van Delock maakt het mogelijk om verschillende GSM-banden buitenshuis te gebruiken. Hij is volledig compatibel met GSM, ZigBee 868 MHz / 915 MHz, DECT, Z-Wave en LoRa 868 MHz / 915 MHz.
Technische details
- Aansluiting: 1 x SMA-stekker
- Frequentiebereik:
824 - 960 MHz
1710 - 1990 MHz - ZigBee 868 MHz / 915 MHz, DECT, Z-Wave, LoRa 868 MHz / 915 MHz
- Antenneversterking: 5 dBi
- Impedantie: 50 Ohm
- Polarisatie: verticaal
- VSWR: 2.0
- Zendvermogen: 50 W
- Bedrijfstemperatuur: -30 °C ~ 70 °C
- Kleur: zwart
- Kabel: coaxiaal
- Kabeltype: RG-58
- Kabelkleur: zwart
- Kabeldemping: 0,6 dB bij 1 GHz per meter
- Kabeldiameter: ca. 4,95 mm
- Kabellengte inclusief connector: ca. 3 m
- Antennelengte inclusief magnetische voet: ca. 31,9 cm
- Diameter magnetische voet: ca. 77,0 mm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten