Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti Networks AM-5G16-120 antenne 16 dBi Sector antenna
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
De Ubiquiti Networks AM-5G16-120 is een professionele sectorantenne bestemd voor 5 GHz draadloze netwerken. Met een versterking van 16 dBi biedt deze antenne uitstekende prestaties voor middelafstandsdekking. De sectorvormige stralingslob maakt deze antenne ideaal voor gerichte signaalverspreiding in specifieke richtingen. Dit product uit de categorie Wi-Fi antennes is geschikt voor bedrijfsnetwerken en andere professionele toepassingen waarbij betrouwbare draadloze connectiviteit vereist is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Antenne versterking | 16 dBi |
| Straling | Sector-antenne |
| Frequentieband | 5 GHz |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 810354020896 |
| Vendorcode | AM-5G16-120 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Straling | Sector-antenne |
| Antenne versterking | 16 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | EN 302 326 DN2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 367 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Gewicht | 1100 gram |
| Hoogte | 41 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 5 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| E-plane (3 dB straalbreedte) | 118° |
| Horizontale balk wijdte (5 GHz) | 8° |
| H-plane (3 dB straalbreedte) | 137° |
| Polarisatie | Dubbele polarisatie |
| Verticale balk wijdte (5 GHz) | 4° |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 1, 5:1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Muur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810354020896 |
| Vendorcode | AM-5G16-120 |
| Artikelnr | 254908 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten