Je bent nog niet ingelogd
TP-Link EAP211-BRIDGE KIT bridge & repeater Netwerkbrug 867 Mbit/s Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De TP-Link EAP211-BRIDGE KIT is een netwerkbrug en repeater ontworpen voor draadloze netwerkuitbreiding. Dit apparaat ondersteunt Wi-Fi 5 (802.11ac) met een maximale snelheid van 867 Mbit/s en beschikt over 5 GHz-functionaliteit voor stabiele verbindingen. Met drie LAN-poorten en bedrade snelheid van 1000 Mbps biedt het flexibele connectiviteit. De PoE-ondersteuning maakt installatie op lastig toegankelijke locaties eenvoudiger. Ideaal voor het uitbreiden van uw netwerkbereik in thuis- of kantooromgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Aantal LAN poorten | 3 |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| 5 GHz | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4895252502541 |
| Vendorcode | EAP211-BRIDGE KIT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Antenne versterking | 7 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beveiliging | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Type product | Netwerkbrug |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Simultaan dual-band | Single-band (5 GHz) |
| Wi-Fi Frequentieband | 5GHz |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| 5 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) | 867 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Type stroombron | DC, Power over Ethernet (PoE) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 224 mm |
| Diepte | 79 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid draadloos (max) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 24 V |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze | Paal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal LAN poorten | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 867 Mbit/s |
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DC voltage input | 12 V |
| Maximaal bereik | 1000 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895252502541 |
| Vendorcode | EAP211-BRIDGE KIT |
| Artikelnr | 1117805 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
