Je bent nog niet ingelogd
ASUS RT-BE88U router
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)

+ WIN EEN VAKANTIE!
+ 30 EUR Cashback
❮
❯
53x
De ASUS RT-BE88U is een geavanceerde Wi-Fi 7 router uit de netwerk draadloze productgroep. Dit mesh-geschikt apparaat biedt draadloze snelheden tot 5764 Mbit/s en ondersteunt zowel 5 GHz als glasvezelverbindingen. Met 9 netwerkpoorten en bedrade snelheden tot 10000 Mbps is het geschikt voor snelle gegevensoverdracht. De router beschikt over WPS voor eenvoudige verbindingen en mobiele netwerkverbinding. Het apparaat is verkrijgbaar in grijs en zwart en biedt robuuste connectiviteitsopties voor thuisnetwerken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 9 |
| Glasvezel | ✓︎ |
| 5 GHz | ✓︎ |
| Snelheid draadloos (max) | 5764 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 1000, 2500, 10000 Mbps |
| WPS | ✓︎ |
| Mobiele netwerkverbinding | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 299,00
laatste 90 dagen: 299,00
249,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
✓
+ 30 EUR Cashback
Ga naar
Specificaties
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✓︎ |
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| Glasvezel | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✓︎ |
| Antennes | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedteregeling | ✓︎ |
| Mesh | ✓︎ |
| MU-MIMO-technologie | ✓︎ |
| Quality of Service (QoS) | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Firewall | Ja, Maximum Firewall Keyword Filter : 64 o Maximum Firewall Network Service Filter : 32 o Maximum Firewall URL Filter : 64 |
| MAC adres filtering | ✓︎ |
| NAT functionality | o PPTP Pass-Through o L2TP Pass-Through o IPSec Pass-Through o RTSP Pass-Through o H.323 Pass-Through o SIP Pass-Through o PPPoE Relay |
| Network address translation (NAT) | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SSH, WPA, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal, WPS |
| System event log | ✓︎ |
| VPN eigenschappen | nstant Guard VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion Support Surfshark |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Extern |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| LED-indicatoren | LAN, Stroom, USB, WAN |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 1376 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 5764 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 5764 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 110 - 240 V |
| Output current | 2,37 A |
| Spanning | 19 V |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 1000, 10000, 2500 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 188 mm |
| Gewicht | 1060 gram |
| Hoogte | 60.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45), RJ-9 |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Dynamic DNS (DDNS) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Mediaserver | ✓︎ |
| Modulatie | 4096-QAM, OFDMA |
| Ondersteuning voor Samba (opslag) | ✓︎ |
| Poortactivering | ✓︎ |
| Port forwarding | ✓︎ |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 2000 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Netwerkpoorten | 9 |
| USB aansluiting | USB Type-A |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Flash memory | 256 MB |
| Frequentie van processor | 2600 MHz |
| Ingebouwde ftp-server | ✓︎ |
| Ouderlijk toezicht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 4 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387335680 |
| Vendorcode | 90IG08V0-MO3N0V |
| Artikelnr | 1126814 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Ontvang nu 30 EUR Cashback!
Ontvang nu 30 euro cashback bij aankoop van geselecteerde ASUS producten!
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Vergelijkbare producten

+ WIN EEN VAKANTIE!
+ 30 EUR Cashback
❮
❯