Je bent nog niet ingelogd
ASUS ZenWi-Fi BD4 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Wit 2 Intern router
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
+ 15 EUR Cashback
❮
❯
3x
De ASUS ZenWi-Fi BD4 is een geavanceerde dual-band Wi-Fi 7 router die zowel 2.4 GHz als 5 GHz frequentiebanden ondersteunt. Met een maximale draadloze snelheid van 3600 Mbit/s en bedrade verbindingen tot 2500 Mbps biedt deze witte router krachtige prestaties voor thuisnetwerken. Het mesh-systeem maakt naadloze netwerkuitbreiding mogelijk. Beschikt over 2 netwerkpoorten voor bedrade verbindingen. Ideaal voor gebruikers die snelle en betrouwbare connectiviteit zoeken met moderne Wi-Fi 7 technologie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 2 |
| Snelheid draadloos (max) | 3600 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 4711387534496 |
| Vendorcode | 90IG0960-MO3C00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 15 EUR Cashback
Ga naar
Specificaties
Varianten
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Antennes | 4 x |
| Soort antenne | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✓︎ |
| MU-MIMO-technologie | ✓︎ |
| Quality of Service (QoS) | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Firewall | Firewall |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3-Personal |
| VPN eigenschappen | Instant Guard VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningsapps ondersteund | ASUS Router |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| 6 GHz | Ja, Nee |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 688 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 3600 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 2882 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 1,5 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 110 - 240 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Gewicht | 480 gram |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Dynamic DNS (DDNS) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IGMP snooping | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Port forwarding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 512 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Flash memory | 128 MB |
| Ouderlijk toezicht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 4 |
| Frequentie van processor | 1,5 GHz |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernetkabel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387534496 |
| Vendorcode | 90IG0960-MO3C00 |
| Artikelnr | 1150466 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
Ontvang nu 15 EUR Cashback!
Ontvang nu 15 euro cashback bij aankoop van geselecteerde ASUS producten!
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Martin88
Eerste review
Geschreven bij: ASUS ZenWi-Fi BD4 2-pack router
Geplaatst: 08-04-2026
5 dagen in bezit
ASUS ZenWi-FI BD4 Router Mesh 2x
Goede prijs, goed verpakt en snel geleverd. Helemaal top!
+ 15 EUR Cashback
❮
❯