Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Rapture GT-BE19000AI router
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)


+ WIN EEN VAKANTIE!
+ 85 EUR Cashback
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯
9x
De ASUS ROG Rapture GT-BE19000AI is een geavanceerde Wi-Fi 7 router die ontworpen is voor high-performance netwerken. Met ondersteuning voor de nieuwste Wi-Fi 7 standaard en tri-band connectiviteit op 2.4GHz, 5GHz en 6GHz bereikt deze router maximale draadloze snelheden tot 11529 Mbit/s. De router beschikt over 7 netwerkpoorten met ondersteuning voor snelheden tot 10 Gigabit, wat uitstekende bekabelde prestaties biedt. Met WPS-functionaliteit en een stijlvol wit design is deze router geschikt voor gebruikers die ultra-snelle en betrouwbare netwerkconnectiviteit zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| Aantal Netwerkpoorten | 7 |
| Snelheid draadloos (max) | 11529 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 2500, 10000 Mbps |
| WPS | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4711387840764 |
| Vendorcode | 90IG09S0-MO9A0V |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
✓
+ 85 EUR Cashback
✓
+ 25 EURO TEGOED
Ga naar
Specificaties
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| DSL WAN | ✖︎ |
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✓︎ |
| Antennes | 8 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✖︎ |
| MU-MIMO-technologie | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Filtratie | ✓︎ |
| Firewall | Ja, Keyword Filter; Network Service Filter; URL Filter |
| Geplande toegang | ✓︎ |
| MAC adres filtering | ✓︎ |
| NAT functionality | PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough,PPPoE relay |
| Network address translation (NAT) | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal |
| URL- filtering | ✓︎ |
| VPN eigenschappen | VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Extern |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | LAN, Stroom, WAN |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| 6 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 1376 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 11529 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 5764 Mbit/s |
| WLAN-gegevensoverdrachtsnelheid (derde band) | 11529 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 110 - 240 V |
| Output current | 5 A |
| PoE ondersteuning | ✖︎ |
| Spanning | 12 V |
| Type stroombron | AC, DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 10000, 2500 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 350.4 mm |
| Diepte | 350.4 mm |
| Gewicht | 2000 gram |
| Hoogte | 220.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Dynamic DNS (DDNS) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Modulatie | 4096-QAM, OFDMA |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Poortactivering | ✓︎ |
| Port forwarding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Netwerkpoorten | 7 |
| USB aansluiting | USB Type-A |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Glasvezel | RJ-45 |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Flash memory | 64 MB |
| Frequentie van processor | 2600 MHz |
| Ouderlijk toezicht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 4 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSID-gebaseerde VLAN-toewijzing | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387840764 |
| Vendorcode | 90IG09S0-MO9A0V |
| Artikelnr | 1164917 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Ontvang nu 85 EUR Cashback!
Ontvang nu 85 euro cashback bij aankoop van geselecteerde ASUS producten!
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
REVIEW EN ONTVANG 25 EURO GAMESPLANET TEGOED!
Deel je mening met de community!
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Vergelijkbare producten


+ WIN EEN VAKANTIE!
+ 85 EUR Cashback
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯