Je bent nog niet ingelogd
Netgear Orbi RBE373 3-pack router
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
De Netgear Orbi RBE373 3-pack router biedt geavanceerde Wi-Fi 7 technologie met ondersteuning voor 2.4GHz en 5GHz frequenties. Dit meshsysteem levert draadloze snelheden tot 3600 Mbit/s en bedrade verbindingen tot 2500 Mbps. Met twee netwerkpoorten per unit en WPS-functionaliteit voor eenvoudige verbinding is het geschikt voor thuisnetwerken die hoge prestaties vereisen. Het witte ontwerp past in diverse interieurs. Dit meshsysteem helpt bij uitbreiding van je wifi-bereik in huis.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Netgear |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 2 |
| Snelheid draadloos (max) | 3600 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| WPS | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antennes | 1 x |
| Soort antenne | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Snelheid draadloos (max) | 3600 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Gewicht | 359 gram |
| Hoogte | 203.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal eenheden inbegrepen | 3 stuk(s) |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Maximale dekking | 360 m² |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 1000 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Flash memory | 512 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 4 |
| Frequentie van processor | 1,5 GHz |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernetkabel | ✓︎ |
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 606449172546 |
| Vendorcode | RBE373-100EUS |
| Artikelnr | 1713664 |
| Merk | Netgear |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten