fout meldenFout melden

Allied Telesis PCI-Express Fast Ethernet Fiber NIC (ST)

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
Allied Telesis 2711 Serie Fast Ethernet Network Interface Cards (NIC) zijn speciaal ontworpen voor Fiber-to-the-Desktop netwerken welke afhankelijk zijn van veilige en betrouwbare systemen. Met het PCIe x1 bus design is de 2711 serie de ideale oplossing voor overheids-, onderwijs- en andere netwerken met hoge eisen aan het beveiligingsniveau en levert de maximaal beschikbare bandbreedte en bus efficienty met een laag stroomverbruik. De AT-2711FX/ST heeft een Fast Ethernet Multimode fiber aansluiting met ST connector.
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Aansluiting
PCI
EAN
767035181103
Vendorcode
AT-2711FX/ST-001
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

IEEE 802.3u 100-base-tx, Fast Ethernet
check icon
Breedte
69 mm
Diepte
121 mm
Gewicht
50 gram
Certificering
FCC/EN55022 Class B EN55024 Class B UL1950 CE TUV
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
90
Datastroombeheer
check icon
Wake-on-LAN
check icon
Aansluitingen
100Base-FX (ST)
Compatibele besturingssystemen
Windows 2000 Windows XP, 32-bit / 64-bit Windows 2003, 32-bit / 64-bit Linux kernel 2.4.x ~ Netware NDIS2
Full duplex
check icon
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
100 Mbit/s
Verbindingstechnologie
Bedraad
toon meer
Toon meer
134,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten