fout meldenFout melden

KTI Networks 1000 Base SFP module - [SFP-GLS-10-A]

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (donderdag)
KTI Networks 1000 Base SFP module - [SFP-GLS-10-A]
De SFP modules van KTI zijn te gebruiken in switches en media converters waarin een 1000Base SFP module gebruikt kan worden.
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
KTI
EAN
8716065191073
Vendorcode
SFP-GLS-10-A
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Bekabeling
Fiber
DDM
check icon
Golflengte RX
1310 nm
Max. afstand
2000 m
Max. temperatuur
70 C
Media
Singlemode
Min. temperatuur
0 C
Mode
Singlemode LX
Netwerk protocol
Gigabit Ethernet
Netwerkpoort
LC/PC duplex
Transceiver type
SFP
Wavelength TX
1310 nm
toon meer
Toon meer
46,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
*