Je bent nog niet ingelogd
Logitech MK295 Silent Wireless Combo AZERTY toetsenbord en muis
Levertijd: uitverkocht
2x
De Logitech MK295 Silent Wireless Combo biedt een stille, draadloze desktop-oplossing voor thuiskantoor en kantoor. Het volledige formaat AZERTY-toetsenbord en de muis werken op een 2,4 GHz RF-verbinding, waardoor je productief kunt blijven zonder storende geluiden. De grijze kleur past bij diverse kantooromgevingen. Deze set is ontworpen voor comfort en efficiëntie, waardoor je je kunt concentreren op je werk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | AZERTY |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 5099206092389 |
| Vendorcode | 920-009795 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
39,
90
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Toetsverlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Rubber |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Keyboard batterij type | AA |
| Muis batterij type | AA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 3 |
| Service levensduur van batterij | 18 maand(en) |
| Type batterij | AA |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Muisvoetjes duurzaamheid | 250 km |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 441 x 149 x 18 mm |
| Gewicht muis | 75.2 g |
| Gewicht toetsenbord | 498 g |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 18,7 x 6,1 x 14,4 mm |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 3 |
| Soort muis | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Versnelling (max) | 30 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Dit heb je nodig: - Windows 10 of later, Windows 8, Windows 7 - ChromeOS - Vrije USB-poort vereist |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Trackingsnelheid muis | 160 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen muis (BxDxH) | 60 x 39 x 99 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbare keyboard hoogte | ✓︎ |
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Afstand tussen toetsen | 3,2 mm |
| Bedieningskracht | 57 g |
| Drukpunt | 2,4 mm |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 7 miljoen tekens |
| Numpad | ✓︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Stille toetsen | ✓︎ |
| Taal toetsenbord | Frans |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | AZERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206092389 |
| Vendorcode | 920-009795 |
| Artikelnr | 1118816 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet