Je bent nog niet ingelogd
HP 720 Multi-Device Rechargeable Wireless and Combo toetsenbord en muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
1x
De HP 720 Multi-Device Rechargeable Wireless en Combo toetsenbord en muis vormt een praktische invoeroplossing voor thuiswerk en kantoor. Dit full-sized AZERTY-toetsenbord combineert draadloze flexibiliteit met twee connectiemogelijkheden: Bluetooth en RF 2.4GHz-verbinding. De muis en het toetsenbord zijn oplaadbaar, wat bijdraagt aan gebruiksgemak en kostenbesparing. Het zwarte ontwerp past in elke werkomgeving. De set ondersteunt multi-device-connectiviteit, waardoor schakelen tussen apparaten efficiënt verloopt. Dit combotoetsenbord en muisset biedt gebruikers een functioneel en ergonomisch invoerapparatengereedschap voor dagelijks gebruik thuis en op kantoor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | AZERTY |
| Aansluiting | Bluetooth, USB |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 198122139941 |
| Vendorcode | 9T5A9AA#AC0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), BSMI |
| Certificering | CB; FCC; IC; RCM; WPC; NTC; IMDA; BSMI; NCC; SRRC; SIRIM; TRA; EAC; ICASA; UKCA; KCC; TUV; RATEL; IFETEL; BIS; MOICT; iCTqatar; RoHS; Subtel; NKRZI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Toetsverlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Batterij/Accu, Status |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbaar | ✓︎ |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 420.5 mm |
| Diepte | 120.7 mm |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 420,47 x 120,7 x 17,66 mm |
| Gewicht | 499 g |
| Gewicht muis | 90.1 g |
| Gewicht toetsenbord | 499 g |
| Hoogte | 17.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Aansluiting | Bluetooth, USB |
| Aantal knoppen | 5 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Scroll | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211733 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | USB Type-A port; Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen muis (BxDxH) | 114,89 x 73,26 x 39,86 mm |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (ABB) 198122139736; (UUW) 198122140206 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 198122139736, 198122140206 |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Copilot-toets | ✓︎ |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Numpad | ✓︎ |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | ✓︎ |
| Macro toetsen | ✓︎ |
| Stille toetsen | ✓︎ |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Indeling | AZERTY |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 198122139941 |
| Vendorcode | 9T5A9AA#AC0 |
| Artikelnr | 1152281 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



