Je bent nog niet ingelogd
Dell KB-500 Draadloos Zwart Toetsenbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
4x
Het Dell KB-500 Draadloos Zwart Toetsenbord is een praktisch invoerapparaat ontworpen voor zowel thuis- als kantoorgebruik. Dit full-size toetsenbord met QWERTY-indeling biedt comfort bij intensief typen dankzij zijn standaard 100% formaat. De draadloze verbinding maakt het geschikt voor verschillende werkstations en zorgt voor een opgeruimd bureau. Met zijn zwarte afwerking past het in diverse kantoor- en thuiswerkomgevingen. Het toetsenbord combineert functionaliteit en gebruikersgemak voor dagelijkse kantoortaken en thuiswerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dell |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Full-size (100%) |
| Indeling | QWERTY |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
| EAN | 5397184723678 |
| Vendorcode | KB500-BK-R-INT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 1200 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toetsverlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 433 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 433 x 123 x 34 mm |
| Gewicht | 421 gram |
| Gewicht toetsenbord | 421 g |
| Hoogte | 34 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Mechanische toetsen | ✖︎ |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Numpad | ✓︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| Macro toetsen | ✖︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbord formaat | Full-size (100%) |
| Windows-toetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5397184723678 |
| Vendorcode | KB500-BK-R-INT |
| Artikelnr | 1066732 |
| Merk | Dell |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

