Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Strix Scope II 96 Draadloos AZERTY Mechanisch Gaming Toetsenbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
17x
De ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless is een compact 96% gamingtoetsenbord met tri-modus verbinding via Bluetooth, 2.4GHz draadloos of USB, inclusief lange batterijduur en ondersteuning voor meerdere apparaten. Het toetsenbord beschikt over hot-swappable, voorgesmeerde ROG NX-switches, geluiddempend schuim en verbeterde stabilisatoren voor een stille, soepele en comfortabele typervaring. Daarnaast biedt het handige extra’s zoals multimedia-bediening, streamer-sneltoetsen, RGB-verlichting, een ergonomisch ontwerp met polssteun en ondersteuning voor de ROG Omni Receiver.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Gebruik | Gaming |
| Toetsenbord formaat | 96% |
| Indeling | AZERTY |
| Mechanische techniek | ROG NX Snow |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 4711387139929 |
| Vendorcode | 90MP037A-BKBA00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ASUS ROG Strix Scope II 96 Draadloos Mechanisch Gaming Toetsenbord
Kleur Product:
Zwart
Draadloze verbinding:
Ja
Indeling:
QWERTY
Mechanische techniek:
ROG NX Snow
Toetsenbord formaat:
96%
Bekijk vergelijking
€ 189,00
ASUS ROG Strix Scope II 96 Draadloos AZERTY Mechanisch Gaming Toetsenbord
Kleur Product:
Zwart
Draadloze verbinding:
Ja
Indeling:
AZERTY
Mechanische techniek:
ROG NX Snow
Toetsenbord formaat:
96%
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Gebruik | Gaming |
| Toetsenbord formaat | 96% |
| Indeling | AZERTY |
| Taal toetsenbord | Frans |
| Numpad | ✓︎ |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Macro toetsen | ✖︎ |
| Low Profile | ✖︎ |
| Mechanische toetsen | ✓︎ |
| Mechanische techniek | ROG NX Snow |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | RGB |
| Aansluiting | USB-C |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Polssteun | ✓︎ |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 377 mm |
| Diepte | 131 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Gewicht | 1012 gram |
| EAN | 4711387139929 |
| Vendorcode | 90MP037A-BKBA00 |
| Artikelnr | 970020 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
- 96% lay-out: behoudt alle functie- en cijfertoetsen in een compactere en efficiëntere lay-out die ruimte vrijmaakt op het bureau, met een vormfactor die slechts 1 cm breder is dan een standaard 80% toetsenbord
- Tri-modus verbinding: maak verbinding via Bluetooth® (tot drie apparaten), 2.4GHz met ROG SpeedNova draadloze technologie (tot 1500 uur batterijduur) of bekabelde USB
- Hot-swappable schakelaars: voorgesmeerde NX Snow lineaire schakelaars en ROG NX Storm klikschakelaars met omheind plunger-ontwerp om de toetsaanslagstabiliteit te verbeteren; zijn bovendien getuned voor geweldige akoestiek
- Geluiddempend schuim met schakelaardempende pads: uniek, geïntegreerd dempingsschuim met toegevoegde schakelaardempende pad-structuur absorbeert metalige geluiden en echo's, voor verbeterde toetsaanslagakoestiek
- Verbeterde typervaring: voorgesmeerde toetsenbordstabilisatoren produceren minder wrijving, voor soepelere toetsaanslagen en stabiliteit voor langere toetsen; duurzame ROG dubbelgegoten PBT-toetskappen of UV-gecoate ABS-toetskappen bieden een premium gevoel en glansbestendigheid*
- Sneltoetsen: F1-F5 toetsen zijn voorgeprogrammeerd als sneltoetsen voor Xbox Game Bar en opnames
- Intuïtieve bediening: multifunctionele knop en multiwheel voor afspelen van media, volume en toetsenbordverlichting
- ROG Omni Receiver: maak draadloos verbinding met meerdere ondersteunde apparaten via één ontvanger
- Unieke spatiebalk met ROG-thema: UV-gecoate spatiebalk met speciale ROG-markeringen en drie RGB LED's aan de onderkant
- Ergonomisch ontwerp: drie kantelstanden en een afneembare polssteun
Toon meer
Productvideo
❮
❯
❮
❯

