Je bent nog niet ingelogd
Razer Gigantus V2 Pro Gaming Muismat Control
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Razer Gigantus V2 Pro Gaming Muismat Control is een professionele muismat ontworpen voor gamers die optimale controle en precisie zoeken. Met afmetingen van 480 x 500 mm en een dikte van 4 mm biedt deze mat een ruim werkoppervlak voor muis- en toetsenbordgebruik. Het oppervlak combineert rubber en stofingrediënten voor een uitgebalanceerde glij- en grijpervaring. De zwarte afwerking past bij elke gamer setup. De muismat is geschikt voor verschillende muistypen en ondersteunt zowel casual als competitieve gaming sessies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Breedte | 480 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 8887910063675 |
| Vendorcode | RZ02-05490400-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Opdruk | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Anti-slip | ✓︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Breedte | 480 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Dikte | 4 mm |
| EAN | 8887910063675 |
| Vendorcode | RZ02-05490400-R3M1 |
| Artikelnr | 277050 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯