Je bent nog niet ingelogd
LogiLink ID0198 muismat groot 89x43,5 Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
7x
De LogiLink ID0198 muismat is een grote muismat met afmetingen van 89 x 43,5 centimeter. Het product is vervaardigd uit duurzaam polyester materiaal en heeft een dikte van 2 millimeter. Met zijn ruime oppervlak biedt deze zwarte muismat voldoende ruimte voor muis en toetsenbord. De mat is geschikt voor verschillende werkomgevingen en kantoorinstellingen waar meer bewegingsruimte gewenst is. Door het polyester materiaal is de muismat eenvoudig schoon te houden en bestand tegen dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polyester |
| Breedte | 890 mm |
| Diepte | 435 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 4052792060553 |
| Vendorcode | ID0198 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
LogiLink muismat 25x22 Zwart
Breedte:
250 mm
Bekijk vergelijking
€ 8,95
LogiLink muismat 32x27 Zwart
Breedte:
320 mm
Bekijk vergelijking
€ 9,54
LogiLink ID0197 muismat Zwart 45,5x40
Breedte:
455 mm
Bekijk vergelijking
€ 16,95
LogiLink ID0198 muismat groot 89x43,5 Zwart
Breedte:
890 mm
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polyester |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 890 mm |
| Diepte | 435 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792060553 |
| Vendorcode | ID0198 |
| Artikelnr | 293456 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯