Je bent nog niet ingelogd
Megekko Gaming Muismat Black - Medium
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
3x
De Megekko Gaming Muismat Black in Medium formaat is ontworpen voor gamers die waarde hechten aan precisie en comfort. Met afmetingen van 320x270 mm biedt deze muismat een ruim oppervlak voor nauwkeurige muisbewegingen. De combinatie van rubber onderlaag en stofbovenlaag zorgt voor stabiliteit en soepele glijding. Met een dikte van 3 mm ligt de mat comfortabel op uw bureau. De zwarte kleur met Megekko-opdruk past bij iedere gaming setup. Dit is een betrouwbare keuze voor zowel casual als serieuze gamers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Megekko |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Breedte | 320 mm |
| Diepte | 270 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Megekko |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Anti-slip | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Breedte | 320 mm |
| Diepte | 270 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Artikelnr | 787508 |
| Merk | Megekko |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Deze muismat voor gamers heeft een glad oppervlak dat afgewerkt is met een gestikte rand. De onderkant is van rubber, waardoor deze zeker niet gaat verschuiven.
• Afmetingen: 320 x 270 x 3 mm
• Materiaal: stof
• Anti-slip rubberen onderzijde
• Gestikte rand voorkomt rafelen
Omdat we het waarderen dat je Megekko op je bureau wilt, bieden we onze hoogwaardige muismat aan voor een extreem lage prijs!
• Afmetingen: 320 x 270 x 3 mm
• Materiaal: stof
• Anti-slip rubberen onderzijde
• Gestikte rand voorkomt rafelen
Omdat we het waarderen dat je Megekko op je bureau wilt, bieden we onze hoogwaardige muismat aan voor een extreem lage prijs!
Toon meer
Vaak samen gekocht met