Je bent nog niet ingelogd
Fellowes 9112101 muismat met polssteun
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
2x
De Fellowes 9112101 is een ergonomische muismat met geïntegreerde polssteun, ontworpen voor comfortabel gebruik tijdens langdurig werken. Het product combineert een gelmat met kunststof constructie en biedt ondersteuning voor uw pols. Met afmetingen van 202 x 230 mm en een dikte van 32 mm biedt deze zwarte muismat een stabiele basis voor uw muis. De polssteun helpt bij het verminderen van vermoeidheid en spanning tijdens gebruik. Dit invoerapparaat is geschikt voor kantoor- en thuiswerkposten waar ergonomie belangrijk is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fellowes |
| Kleur Product | Zwart |
| Polssteun | ✓︎ |
| Materiaal | Gel, Kunststof |
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Dikte | 32 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 043859527175 |
| Vendorcode | 9112101 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Gel, Kunststof |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Dikte | 32 mm |
| Gewicht | 340 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 043859527175 |
| Vendorcode | 9112101 |
| Artikelnr | 789679 |
| Merk | Fellowes |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Stijlvolle transparante gel voegt kleur toe aan uw werkplek
- De zachte gel biedt comfort en ondersteuning
- Vlekbestendig, schoon te vegen met een vochtige doek
- Zwart
- De zachte gel biedt comfort en ondersteuning
- Vlekbestendig, schoon te vegen met een vochtige doek
- Zwart
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯