Je bent nog niet ingelogd
Manhattan 434362 muismat
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Manhattan 434362 muismat is een zwarte invoerapparaat ondersteunend product met geïntegreerde polssteun. Het ontwerp maakt gebruik van microvezelmateriaal voor comfort en duurzaamheid. Met afmetingen van 200 mm breedte en 241.2 mm diepte biedt deze muismat voldoende werkruimte voor dagelijks gebruik. De dikte van 27 mm zorgt voor een ergonomische ondersteuning van pols en hand tijdens het werken met muis en toetsenbord. Een praktische aanvulling op uw computerworkstation.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Manhattan |
| Kleur Product | Zwart |
| Polssteun | ✓︎ |
| Materiaal | Microvezel |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 241.2 mm |
| Dikte | 27 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 766623434362 |
| Vendorcode | 434362 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Microvezel |
| Opdruk | ✖︎ |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 241.2 mm |
| Dikte | 27 mm |
| Gewicht | 95 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlaktekleur | Stof/Weefsel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623434362 |
| Vendorcode | 434362 |
| Artikelnr | 789718 |
| Merk | Manhattan |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯