Je bent nog niet ingelogd
Trust GXT 759 XXL Gaming Muismat Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Trust GXT 759 XXL Gaming Muismat Zwart is een professionele muismat speciaal ontworpen voor gamers die extra ruimte en controle zoeken. Met afmetingen van 900 x 400 mm biedt deze muismat voldoende oppervlak voor zowel muis als toetsenbord. Het duurzame PET-materiaal zorgt voor een glad en betrouwbaar oppervlak, terwijl de 3 mm dikte optimale stabiliteit op je bureau biedt. De antislip onderkant houdt de mat stevig op zijn plaats. Ideaal voor intensive gaming sessies en competitief spelen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | PET |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 8713439255959 |
| Vendorcode | 25595 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | PET |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 665 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootte | XXL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439255959 |
| Vendorcode | 25595 |
| Artikelnr | 967520 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯