Je bent nog niet ingelogd
Trust Benya XXL Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Trust Benya XXL Zwart is een ruime muismat uit de invoerapparatencollectie. Met afmetingen van 900 x 430 millimeter biedt deze mat voldoende werkruimte voor muis en toetsenbord. Het oppervlak is gemaakt van duurzaam PVC-materiaal met een dikte van 2 millimeter, wat zorgt voor stabiliteit tijdens gebruik. De zwarte kleur past in elke werkomgeving. Deze XXL-muismat is ideaal voor gebruikers die behoefte hebben aan extra ruimte op hun bureau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 8713439257106 |
| Vendorcode | 25710 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✖︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Gewicht | 400 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootte | XXL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439257106 |
| Vendorcode | 25710 |
| Artikelnr | 969405 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯