Je bent nog niet ingelogd
SPEEDLINK SL-620000-MUSTANG muismat Meerkleurig
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
1x
De SPEEDLINK SL-620000-MUSTANG is een muismat in een meerkleurig design. Met afmetingen van 230 x 190 mm en een dikte van slechts 1,5 mm biedt het product een compact formaat dat goed op elk bureau past. De muismat is voorzien van een opdruk die het ontwerp aanvult. Dit invoerapparaat van het merk Speedlink is geschikt voor dagelijks gebruik en biedt een praktische ondergrond voor muiswerk. Het compacte design maakt het een flexibele keuze voor thuiswerk of kantoor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Speedlink |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Meerkleurig |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Dikte | 1.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 4027301716375 |
| Vendorcode | SL-620000-MUSTANG |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Meerkleurig |
| Opdruk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Antistatische coating | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Dikte | 1.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlaktekleur | Textiel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4027301716375 |
| Vendorcode | SL-620000-MUSTANG |
| Artikelnr | 975669 |
| Merk | Speedlink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯