Je bent nog niet ingelogd
Sandberg Gamer Desk Pad XXXL 90x45
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Sandberg Gamer Desk Pad XXXL 90x45 is een groot muismat ideaal voor gamers en professionele gebruikers. Met afmetingen van 900 x 450 millimeter biedt dit zwarte kunststof pad een ruim oppervlak voor muis- en toetsenbordgebruik. De 4 millimeter diktke zorgt voor stabiliteit op het bureau. Het mat zwarte design past in elke setup en het kunststofmateriaal is gemakkelijk schoon te maken. Dit XXXL format geeft gamers en designers voldoende ruimte voor nauwkeurige muisbewegingen en comfortabel werken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sandberg |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 5705730520273 |
| Vendorcode | 520-27 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Gewicht | 791 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5705730520273 |
| Vendorcode | 520-27 |
| Artikelnr | 988969 |
| Merk | Sandberg |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Het grote oppervlak van deze muismat voor gamers biedt uitstekende in-game nauwkeurigheid. De muismat blijft dankzij het antislip materiaal aan de onderzijde van de mat tijdens de actie op zijn plaats.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯