Je bent nog niet ingelogd
Razer DeathAdder Essential Zwart Gaming Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
83x
De Razer DeathAdder Essential Zwart is een gaming muis met kabelverbinding, ontworpen voor competitief spelen. Het apparaat beschikt over vijf programmeerbare knoppen en ondersteunt een maximale resolutie van 6400 dpi met een polling rate van 1000 Hz voor snelle responsiviteit. De muis weegt 96 gram en is voorzien van LED-verlichting voor een gamingachtige uitstraling. Door de bedrading is er geen batterij nodig, wat zorgt voor stabiele connectiviteit zonder vertraging tijdens intensieve gamingsessies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 6400 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 96 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| EAN | 8886419333265 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | Groen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 10 |
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 127 mm |
| Gewicht | 96 gram |
| Hoogte | 43 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 5 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 6400 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 30 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 220 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419333265 |
| Artikelnr | 1008191 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯



