Je bent nog niet ingelogd
Logitech M185 Zwart/Grijs Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
10x
De Logitech M185 is een compacte draadloze muis in zwart/grijs, ideaal voor thuis- en kantooromgeving. Met RF 2.4GHz verbinding werkt deze muis betrouwbaar op afstand zonder kabels. De muis beschikt over drie knoppen en een maximale resolutie van 1000 dpi voor nauwkeurige besturing. Met een gewicht van slechts 75,2 gram ligt het apparaat comfortabel in de hand. Batterijvoeding zorgt voor flexibel gebruik zonder oplaadkabel. Deze praktische invoerapparaat combineert draadloos gemak met gebruiksgemak voor dagelijks werk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 75.2 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 5099206027275 |
| Vendorcode | 910-002235 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Batterijduur | 12 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Service levensduur van batterij | 12 maand(en) |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Gewicht | 75.2 gram |
| Hoogte | 39 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Verpakkingsinhoud | Muis Nano-ontvanger 1 AA-batterij (al geplaatst) Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060272716 |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 20000 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft - High Cube) | 46350 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 41200 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | USB-ontvanger Vereist: beschikbare USB-poort Windows 7, 8, 10 of hoger macOS 10.5 of hoger Chrome OS Linux Kernel 2.6+ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206027275 |
| Vendorcode | 910-002235 |
| Artikelnr | 102118 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Betrouwbaar draadloos
Geen vertragingen of storingen. De kleine, draadloze ontvanger zorgt voor een verbinding waar u op kunt rekenen.
Een jaar lang stroom
Dankzij een batterijlevensduur van 12 maanden hoeft u de batterijen niet steeds te vervangen.
Uiterst duurzaam
Geniet van de hoge kwaliteit en betrouwbaarheid die u van Logitech gewend bent. Bovendien krijgt u een beperkte hardwaregarantie van 3 jaar.
Plug-and-forget nano-ontvanger
Werkt met Windows®- en Mac®-computers. De ontvanger is zo klein en onopvallend dat u hem op een USB-poort kunt aansluiten en hem daarna kunt vergeten. Bovendien hoeft u zich geen zorgen meer te maken over zoekgeraakte ontvangers.
Batterijlevensduur van 1 jaar
Een jaar zonder gedoe met batterijen. Met de aan/uit-knop en de slimme slaapstand bespaart u energie.
Geen vertragingen of storingen. De kleine, draadloze ontvanger zorgt voor een verbinding waar u op kunt rekenen.
Een jaar lang stroom
Dankzij een batterijlevensduur van 12 maanden hoeft u de batterijen niet steeds te vervangen.
Uiterst duurzaam
Geniet van de hoge kwaliteit en betrouwbaarheid die u van Logitech gewend bent. Bovendien krijgt u een beperkte hardwaregarantie van 3 jaar.
Plug-and-forget nano-ontvanger
Werkt met Windows®- en Mac®-computers. De ontvanger is zo klein en onopvallend dat u hem op een USB-poort kunt aansluiten en hem daarna kunt vergeten. Bovendien hoeft u zich geen zorgen meer te maken over zoekgeraakte ontvangers.
Batterijlevensduur van 1 jaar
Een jaar zonder gedoe met batterijen. Met de aan/uit-knop en de slimme slaapstand bespaart u energie.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯




