Je bent nog niet ingelogd
Razer DeathAdder Essential Wit Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
32x
De Razer DeathAdder Essential Wit is een bedrade gamingmuis die is ontworpen voor competitieve spelers. Met een maximale gevoeligheid van 6400 DPI en een pollfrequentie van 1000 Hz biedt deze muis snelle en nauwkeurige sensorrespons. De muis beschikt over vijf programmeerbare knoppen en weegt slechts 126 gram, wat zorgt voor comfortabel langdurig gamen. Het ergonomische ontwerp en de betrouwbare bedrade verbinding maken het een solide keuze voor gamers die waarde hechten aan responsiviteit en controle.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 6400 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 126 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| EAN | 8886419333326 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur verlichting | Wit |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 10 |
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 126 mm |
| Diepte | 127 mm |
| Gewicht | 126 gram |
| Hoogte | 43 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 5 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 6400 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 30 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 220 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419333326 |
| Artikelnr | 1022516 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯






