Je bent nog niet ingelogd
HP USB Fingerprint Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De HP USB Fingerprint Muis is een praktische invoerapparaat voor thuis en kantoor. Deze bedraaide muis beschikt over drie knoppen en haalt een maximale resolutie van 1200 dpi, wat zorgt voor nauwkeurige bewegingen. Met een gewicht van 85 gram is het apparaat licht en ergonomisch. De ingebouwde vingerafdruksensor biedt extra veiligheid voor uw computer. De USB-verbinding zorgt voor directe aansluiting zonder extra software vereist.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 1200 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 85 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 193015147447 |
| Vendorcode | 4TS44AA#AC3 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 67 mm |
| Diepte | 10.7 mm |
| Gewicht | 85 gram |
| Hoogte | 38.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1200 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vingerafdruklezer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 193015147447 |
| Vendorcode | 4TS44AA#AC3 |
| Artikelnr | 1034083 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



