Je bent nog niet ingelogd
Logitech G G102 Zwart Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
25x
De Logitech G G102 is een compacte gaming muis geschikt voor spelers die waarde hechten aan responsiviteit en precisie. Met een maximale resolutie van 8000 DPI en een polling rate van 1000 Hz biedt deze muis snelle en nauwkeurige tracking. De zes programmeerbare knoppen stellen je in staat om commando's naar wens in te stellen. Met een gewicht van slechts 85 gram ligt deze bedraade muis comfortabel in de hand tijdens langere gamingsessies. De RGB LED-verlichting voegt een visueel element toe aan je gaming setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech-G |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 8000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 85 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
| EAN | 5099206089235 |
| Vendorcode | 910-005823 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Logitech G G102 Zwart Gaming Muis
Kleur Product:
Zwart
Draadloos:
Nee
Bekijk vergelijking
Huidig
Logitech G G102 Wit Gaming Muis
Kleur Product:
Wit
Draadloos:
Nee
Bekijk vergelijking
€ 32,95
Logitech G G102 Lila Gaming Muis
Kleur Product:
Paars
Draadloos:
Nee
Bekijk vergelijking
€ 33,95
Logitech G G102 Blauw Muis
Kleur Product:
Blauw
Draadloos:
Nee
Bekijk vergelijking
€ 33,95
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 1 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | KC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik | 500 mA |
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62.1 mm |
| Diepte | 116.6 mm |
| Gewicht | 85 gram |
| Hoogte | 38.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 8000 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 25 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 200 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206089235 |
| Vendorcode | 910-005823 |
| Artikelnr | 1035345 |
| Merk | Logitech-G |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯




