Je bent nog niet ingelogd
Logitech M100 Zwart Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
7x
De Logitech M100 Zwart Muis is een betrouwbare invoerapparaat ontworpen voor home en office gebruik. Deze bedrade muis biedt comfort en precisie met een maximale resolutie van 1000 dpi, geschikt voor dagelijks werk. Met drie functionele knoppen en een compact ontwerp van slechts 90 gram is deze muis gemakkelijk hanteerbaar en gemakkelijk mee te nemen. De kabelverbinding zorgt voor stabiele connectiviteit zonder batterijen. Een praktische keuze voor gebruikers die zoeken naar eenvoud en betrouwbaarheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 90 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 5099206104242 |
| Vendorcode | 910-006652 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 113 mm |
| Gewicht | 90 gram |
| Hoogte | 38 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Verpakkingsinhoud | Muis Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | USB-A-kabel Vereist: beschikbare USB-poort Windows 7, 8, 10 of hoger Mac OS 10.5 of hoger Chrome OS, Works With Chromebook-certificering Linuxkernel 2.6+ Dit product is gecertificeerd door Logitech om aan de compatibiliteitsnormen van Google te voldoen. Google is niet verantwoordelijk voor de werking van dit product of zijn overeenstemming met de veiligheidseisen. Chromebook en de Works With Chromebook-badge zijn handelsmerken van Google LLC. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206104242 |
| Vendorcode | 910-006652 |
| Artikelnr | 1077808 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (3)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Koen_DH
Eerste review
Zakelijke aankoop
Geplaatst: 04-05-2026
31 dagen in bezit
Zeer snel kapot
goedkoop
ligt prima in de hand
zeer snel kapot
Was eerst best tevreden - product voelt een beetje goedkoop (bijv bij gebruik scrollwheel) maar dat mag voor die prijs, en hij ligt prima in de hand voor simpel kantoorgebruik. Binnen de maand bewoog de muis echter niet meer en het bekende rode lichtje was uit - alleen klikken en scrollen deed het nog. Ik gok een constructiefout. Ook voor die prijs mag je dat niet van logitech verwachten. Net garantiemelding gedaan; hij gaat retour.
★★★★★★★★★★
Egbert
Eerste review
Geplaatst: 23-03-2026
5 dagen in bezit
Simpel, maar goed genoeg
Gewoon een simpele muis zoals je verwacht. Simpel, bekabeld, maar werkt wel top!
★★★★★★★★★★
Bert
Eerste review
Geplaatst: 20-01-2026
5 dagen in bezit
Logitech grijze muis
Uitstekende service
De eerste Logitech grijze muis die ik besteld had, was niet grijs maar zwart. Retour aanvraag aangemaakt, en het bedrag inclusief verzendkosten werd gecrediteerd. De muis hoefde zelfs niet terug. Een grijze muis staat veel beter bij het zilver van mijn laptop dan een zwarte muis. Ik heb een andere Logitech grijze muis besteld, en die werkt prima. Een prima service van Megekko.
❮
❯



