Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wit Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
+ 20 EURO CASHBACK
❮
❯
❮
❯
4x
De ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition is een draadloze gaming muis ontworpen voor competitieve esports. Met de geavanceerde ROG AimPoint sensor bereikt deze muis maximaal 36.000 dpi en een polling rate van 1000 Hz voor ultraprecise aiming. De muis biedt verbinding via Bluetooth en 2.4GHz RF en wordt aangedreven door een accu. Met slechts 54 gram is het apparaat uitermate licht en voorzien van vier programmeerbare knoppen. Ideaal voor spelers die optimale nauwkeurigheid en snelle responstijd verlangen bij hun favoriete games.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | ROG AimPoint |
| Resolutie (max) | 36000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 4 |
| Gewicht | 54 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 20 EURO CASHBACK
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 90 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | ROG AimPoint |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Kunststof, Nylon |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 2,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 0,15 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 70 |
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Intrekbare kabel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 63.7 mm |
| Diepte | 127.5 mm |
| Gewicht | 54 gram |
| Hoogte | 39.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-C -> USB-A |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 4 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 2 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 36000 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 650 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387136560 |
| Vendorcode | 90MP02W0-BMUA10 |
| Artikelnr | 1086236 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
ONTVANG 20 EURO CASHBACK!
Ontvang nu bij aankoop van geselecteerde ASUS ROG producten 20 euro cashback!
Actieperiode: 27-04-2026 t/m 12-07-2026
Claimperiode: 11-05-2026 t/m 26-07-2026
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 27-04-2026 t/m 12-07-2026
Claimperiode: 11-05-2026 t/m 26-07-2026
*Cashback is te claimen via ASUS
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 20 EURO CASHBACK
❮
❯
❮
❯



