Je bent nog niet ingelogd
HP 100 USB Type-A Optische Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
3x
De HP 100 USB Type-A Optische Muis is een betrouwbare invoerapparaat voor thuis- en kantooromgeving. Deze bedrade muis beschikt over drie ergonomische knoppen en een optische sensor met een maximale resolutie van 1600 dpi voor nauwkeurige cursor controle. Met een gewicht van 90 gram biedt deze muis een goed evenwicht tussen stabiliteit en draagbaarheid. Dankzij de USB Type-A aansluiting is verbinding met standaard computerpoorten eenvoudig. Een praktische keuze voor dagelijks werk en algemeen computergebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 90 gram |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
| EAN | 195161775307 |
| Vendorcode | 6VY96AA#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Compatibiliteit | Compatibel met HP pc's met USB-A-poort. |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 116.6 mm |
| Diepte | 64.3 mm |
| Gewicht | 90 gram |
| Hoogte | 37.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211708 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Available USB-A port |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen systeemspecificatie | Available USB-A port |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 7; Windows 10; Windows 8; macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 195161775307 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195161775307 |
| Vendorcode | 6VY96AA#ABB |
| Artikelnr | 1139584 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
HP 100 muis USB Type-A Optisch
De HP100 Muis is met zijn 1600dpi erg nauwkeurig. Door de vorm ligt de muis goed in de hand. Deze muis is voor zowel linkshandigen als rechtshandigen en voor elk oppervlak geschikt.
De HP100 Muis is met zijn 1600dpi erg nauwkeurig. Door de vorm ligt de muis goed in de hand. Deze muis is voor zowel linkshandigen als rechtshandigen en voor elk oppervlak geschikt.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯



