Je bent nog niet ingelogd
Logitech M720 Triathlon Zwart Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
23x
De Logitech M720 Triathlon is een draadloze muis speciaal ontworpen voor home en office gebruik. Met acht functionele knoppen en een maximale resolutie van 1000 dpi biedt deze muis precisie voor dagelijks computergebruik. De muis werkt draadloos via Bluetooth en RF 2.4Ghz verbinding en wordt gevoed door batterijen. Met een gewicht van 135 gram ligt deze muis comfortabel in uw hand en is geschikt voor uitgebreide werkdagen. Een betrouwbare keuze voor professionals en thuiswerkers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 8 |
| Gewicht | 135 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
| EAN | 5099206065086 |
| Vendorcode | 910-004791 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Batterijduur | 24 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | ABS |
| Ontvanger type | Unifying receiver |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Service levensduur van batterij | 24 maand(en) |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 74 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Gewicht | 135 gram |
| Hoogte | 45 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Verpakkingsinhoud | Draadloze muis Unifying-ontvanger 1 AA-batterij Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| DPI Schakelaar | ✖︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 8 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060650811 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Logitech Unifying-ontvanger Vereist: beschikbare USB-poort Windows 10 of later macOS 10.5 of later Chrome OS Linux Kernel 2.6+ Bluetooth Vereist: Bluetooth Low Energy-technologie Android 5.0 of later iPadOS 13.1 of later |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Unifying receiver | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iPadOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206065086 |
| Vendorcode | 910-004791 |
| Artikelnr | 192736 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Succeed in a multi-device world with M720 Triathlon Mouse. You'll power through tasks by switching seamlessly between 3 computers, and fly through documents and web pages with hyper-fast scrolling. Boosted efficiency means this Bluetooth® and Unifying mouse lasts for 24 months on a single AA battery. All that in a full-size shape fitting comfortably under your hand.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
kev
Eerste review
Geplaatst: 09-01-2026
5 dagen in bezit
Fijne muis
Deze muis tegengekomen op de website van logitech, maar hier een stuk goedkoper. Erg prettig om mee te werken en top dat er zoveel opties op zitten. Zeker een aanrader wat mij betreft! :)
❮
❯
❮
❯



