Je bent nog niet ingelogd
Logitech-G G203 Lightsync Wit Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
5x
De Logitech-G G203 Lightsync is een bekabelde gamingmuis in wit met 6 programmeerbare knoppen, ontworpen voor competitieve gaming. Met een maximale resolutie van 8000 dpi en een polling rate van 1000 Hz biedt deze muis nauwkeurige en responsieve tracking. Het lichte gewicht van 85 gram zorgt voor comfortabel spelen gedurende langere sessies. De RGB Lightsync verlichting voegt een visueel element toe aan je gaming setup. Geschikt voor gamers die een betrouwbare muis met goede prestaties zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech-G |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 8000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 85 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 5099206089174 |
| Vendorcode | 910-005797 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 1 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | KC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62.1 mm |
| Diepte | 116.6 mm |
| Gewicht | 85 gram |
| Hoogte | 38.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 8000 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 25 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | - Windows 7 of later, macOS 10.10 of later of Chrome OS - USB-poort |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 200 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206089174 |
| Vendorcode | 910-005797 |
| Artikelnr | 288081 |
| Merk | Logitech-G |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Logitech G302 haalt het meeste uit je gametijd! De G203-gamingmuis met LIGHTSYNC-technologie, voor gaming geoptimaliseerde sensor en klassiek ontwerp met 6 knoppen zet je game en je bureau in het juiste licht en verbetert je game-ervaring! Kenmerken:
- -LIGHTSYNC RGB-verlichting
-6 programmeerbare knoppen
- Resolutie: 200 - 8.000 DPI
-USB dataformaat: 16 bit / as
Signaalsnelheid USB: 1000 Hz (1 milliseconde)
-Microprocessor: 32-bits ARM
-USB poort
- Kabellengte: 2,1 m
- Hoogte: 116,6 mm
-Breedte: 62,15 mm
- Diepte: 38,2 mm
- Gewicht: 85 g (alleen muis)
- Vereisten: Windows 7 of hoger, macOS 10.10 of hoger, Chrome OSTM
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯



