Je bent nog niet ingelogd
MSI Clutch GM08 Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
13x
De MSI Clutch GM08 is een gaming muis ontworpen voor competitief spel. Met een maximale resolutie van 4200 dpi en polling rate van 1000 Hz biedt de muis responsieve prestaties. Het apparaat beschikt over 6 programmeerbare knoppen en LED verlichting voor persoonlijke aanpassingen. Met een gewicht van 103 gram en kabelverbinding is de Clutch GM08 geschikt voor gamers die nauwkeurigheid en stabiliteit zoeken. De muis combineert functionaliteit met gamingestijl.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 4200 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 103 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
| EAN | 4719072731151 |
| Vendorcode | CLUTCH GM08 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | Rood |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 68.5 mm |
| Diepte | 128 mm |
| Gewicht | 103 gram |
| Hoogte | 40.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 4200 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719072731151 |
| Vendorcode | CLUTCH GM08 |
| Artikelnr | 291486 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯




