Je bent nog niet ingelogd
Endgame Gear XM2we draadloze Gaming Wit Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Endgame Gear XM2we draadloze Gaming Muis in wit is speciaal ontworpen voor gamers die waarde hechten aan precisie en reactiesnelheid. Met de geavanceerde PixArt PAW 3370 sensor en een maximale resolutie van 19000 dpi biedt deze muis nauwkeurige tracking. De 1000 Hz polling rate zorgt voor minimale latentie, terwijl de RF 2.4GHz draadloze verbinding een betrouwbare connectie garandeert. Met vijf programmeerbare knoppen en een licht gewicht van slechts 63 gram is deze muis uitermate geschikt voor intensieve gamingovencementen. De accu-voeding biedt draadloze vrijheid zonder inkonveniënten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Endgame Gear |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Sensor | PixArt PAW 3370 |
| Resolutie (max) | 19000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 63 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 410 mAh |
| Batterijduur | 168 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | PixArt PAW 3370 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Plastic |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A, USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 66 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Gewicht | 63 gram |
| Hoogte | 122 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-A -> USB-C |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 19000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 400 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare pollingsnelheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4251442508777 |
| Vendorcode | EGG-XM2WE-WHT |
| Artikelnr | 953593 |
| Merk | Endgame Gear |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯



