Je bent nog niet ingelogd
Logitech M220 Silent Zwart Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
2x
De Logitech M220 Silent is een draadloze muis in zwart, speciaal ontworpen voor home en office gebruik. Deze muis maakt gebruik van RF 2.4GHz verbinding voor betrouwbare draadloze prestaties. Met een maximale resolutie van 1000 dpi biedt het nauwkeurige positionering voor dagelijkse taken. De muis beschikt over drie knoppen en wordt gevoed door batterijen voor onderwegs gemak. Met een gewicht van 75,2 gram ligt het apparaat comfortabel in de hand. Het stille ontwerp zorgt voor discreet werken zonder storende geluiden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 75.2 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 5099206066199 |
| Vendorcode | 910-004878 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Batterijduur | 18 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Service levensduur van batterij | 18 maand(en) |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Gewicht | 75.2 gram |
| Hoogte | 39 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| DPI Schakelaar | ✖︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060661916 |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 28560 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft - High Cube) | 74400 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 59520 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stille klik | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206066199 |
| Vendorcode | 910-004878 |
| Artikelnr | 979209 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
MUISSTIL
Krijg al je werk gedaan zonder iets te missen of iemand te storen. Stille muizen bieden hetzelfde klikgevoel, maar zonder het klikgeluid, waardoor ze meer dan 90% stiller zijn. Duurzame, hoogwaardige voetjes glijden stil over het bureaublad. Een soepel scrolwiel maakt de stille ervaring compleet. Stille muizen maken korte metten met overmatig geluid, wat de gezondheid en productiviteit van iedereen stimuleert. Maak dit je laatste irritante klik. Vrienden en familie zullen je dankbaar zijn.
RUISONDERDRUKKING VAN MEER DAN 90%
Met hetzelfde klikgevoel maar dan 90% stiller dan reguliere muizen kunnen jij en de mensen om je heen van een stillere ervaring genieten. De voetjes zijn gemaakt van een hoogwaardig materiaal en een rubberwiel biedt geruisloos glijden en scrollen.
EENVOUDIG. BETROUWBAAR. STERK.
De draadloze verbinding werkt tot op 10 meter afstand dankzij een plug-en-forget-nano-ontvanger. De M220 SILENT is voorzien van geavanceerde optische tracking van Logitech® voor uiterst nauwkeurige bewegingen op vrijwel elk oppervlak. Geen gedoe, geen software vereist. Werkt met Windows®, Mac, Chrome OS™ of Linux®-computers.
BATTERIJLEVENSDUUR VAN 18 MAANDEN
De batterij gaat langer mee dankzij het energiezuinige ontwerp. De M220 SILENT wordt automatisch in de slaapstand gezet wanneer hij niet in gebruik is.
COMFORTABELE VORM. MOBIEL FORMAAT.
Het symmetrische ontwerp biedt meer comfort en precisie dan je touchpad. Het kleine formaat is ideaal om mee te nemen.
QUIET MARK-CERTIFICERING
Logitech heeft als eerste bedrijf ter wereld de Quiet Mark-certificering ontvangen voor onze stille muizen. Dit internationale keurmerkprogramma van de Noise Abatement Society in het Verenigd Koninkrijk richt zich op technologie die bedoeld is om lawaai te verminderen.
Krijg al je werk gedaan zonder iets te missen of iemand te storen. Stille muizen bieden hetzelfde klikgevoel, maar zonder het klikgeluid, waardoor ze meer dan 90% stiller zijn. Duurzame, hoogwaardige voetjes glijden stil over het bureaublad. Een soepel scrolwiel maakt de stille ervaring compleet. Stille muizen maken korte metten met overmatig geluid, wat de gezondheid en productiviteit van iedereen stimuleert. Maak dit je laatste irritante klik. Vrienden en familie zullen je dankbaar zijn.
RUISONDERDRUKKING VAN MEER DAN 90%
Met hetzelfde klikgevoel maar dan 90% stiller dan reguliere muizen kunnen jij en de mensen om je heen van een stillere ervaring genieten. De voetjes zijn gemaakt van een hoogwaardig materiaal en een rubberwiel biedt geruisloos glijden en scrollen.
EENVOUDIG. BETROUWBAAR. STERK.
De draadloze verbinding werkt tot op 10 meter afstand dankzij een plug-en-forget-nano-ontvanger. De M220 SILENT is voorzien van geavanceerde optische tracking van Logitech® voor uiterst nauwkeurige bewegingen op vrijwel elk oppervlak. Geen gedoe, geen software vereist. Werkt met Windows®, Mac, Chrome OS™ of Linux®-computers.
BATTERIJLEVENSDUUR VAN 18 MAANDEN
De batterij gaat langer mee dankzij het energiezuinige ontwerp. De M220 SILENT wordt automatisch in de slaapstand gezet wanneer hij niet in gebruik is.
COMFORTABELE VORM. MOBIEL FORMAAT.
Het symmetrische ontwerp biedt meer comfort en precisie dan je touchpad. Het kleine formaat is ideaal om mee te nemen.
QUIET MARK-CERTIFICERING
Logitech heeft als eerste bedrijf ter wereld de Quiet Mark-certificering ontvangen voor onze stille muizen. Dit internationale keurmerkprogramma van de Noise Abatement Society in het Verenigd Koninkrijk richt zich op technologie die bedoeld is om lawaai te verminderen.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯



