Je bent nog niet ingelogd
Logitech M330 Silent Plus Zwart Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
10x
De Logitech M330 Silent Plus Zwart is een draadloze muis ontworpen voor thuis en kantoor gebruik. Deze muis werkt op batterijen en maakt verbinding via RF 2.4Ghz technologie voor betrouwbare draadloze connectiviteit. Met drie ergonomische knoppen en een maximale resolutie van 1000 dpi biedt deze muis nauwkeurige bewegingscontrole. Het lichte gewicht van 91 gram zorgt voor comfortabel gebruik tijdens langere werkperiodes. De M330 Silent Plus is ideaal voor gebruikers die zoeken naar een stille en betrouwbare invoerapparaat voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 91 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 5099206066670 |
| Vendorcode | 910-004909 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Logitech M330 Silent Plus Blauw Draadloze Muis
Kleur Product:
Blauw
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 19,95
Logitech M330 Silent Plus Rood Draadloze Muis
Kleur Product:
Rood
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 22,95
Logitech M330 Silent Plus Zwart Draadloze Muis
Kleur Product:
Zwart
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Batterijduur | 24 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Service levensduur van batterij | 18 maand(en) |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 67.9 mm |
| Diepte | 105.4 mm |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Gewicht | 91 gram |
| Hoogte | 38.4 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Verpakkingsinhoud | Muis Nano-ontvanger 1 AA-batterij (al geplaatst) Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| DPI Schakelaar | ✖︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060666713 |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 28560 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft - High Cube) | 74400 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 59520 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | USB-ontvanger Vereist: vrije USB-poort Windows 10, 11 of later macOS 11 of later ChromeOS Linux |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stille klik | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pakketgewicht | 145 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206066670 |
| Vendorcode | 910-004909 |
| Artikelnr | 979212 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Get all your work done without missing a beat or disturbing those around you. Silent Mice have the same click feel without the click noise â“ over 90% noise reduction. Durable, high performance feet quietly glide over the desktop. A smooth scroll wheel completes the silent experience. Silent Mice eliminate excess noise while protecting the health and productivity of everyone. Make this your last annoying click. Your family and friends will thank you.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




