Je bent nog niet ingelogd
Razer Leviathan V2 X Soundbar
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
51x
De Razer Leviathan V2 X is een compacte 2.0 soundbar voor pc-gaming en multimedia. Met een vermogen van 65 Watt en een frequentiebereik van 85 tot 20.000 Hz levert het apparaat krachtige en evenwichtige geluidskwaliteit. De soundbar biedt flexibele connectiviteit via USB en Bluetooth, waardoor je eenvoudig kunt schakelen tussen verschillende apparaten. Met zijn slanke afmetingen van 400 x 71 x 77 mm past het naadloos onder je monitor. Dit allrounder-audiodevice ondersteunt zowel gaming als muziekluisteren met heldere audio en diepe bassen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Aansluiting | USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 65 Watt |
| Frequentiebereik | 85 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 1 |
| Afmetingen speakers | 400 x 71 x 77 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
| EAN | 8886419379645 |
| Vendorcode | RZ05-04280100-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 85 - 20.000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 76 mm |
| Afmetingen speakers | 400 x 71 x 77 mm |
| Soundbar gewicht | 845 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x Razer Leviathan V2 X PC Gaming Soundbar, Black |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen RMS | 65 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soundbar-luidspreker behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Equalizer-instellingen | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| FM-radio | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal full-range drivers | 2 |
| Diameter full-range driver | 9,5 cm, 10,2 cm (4") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419379645 |
| Vendorcode | RZ05-04280100-R3M1 |
| Artikelnr | 1071235 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
