Je bent nog niet ingelogd
Edifier S1000W Zwart/Bruin
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
9x
De Edifier S1000W is een stereo PC-speaker met elegant zwart-bruin design. Deze 2.0-kanaals speaker biedt 120 Watt RMS vermogen voor krachtige geluidskwaliteit. Met een frequentiebereik van 45 tot 40.000 Hz reproduceert het een breed scala aan geluiden. De speaker ondersteunt Bluetooth-verbinding en kan eenvoudig via 3.5 mm aansluiting aangesloten worden. Met twee speakers in het systeem levert het uitgewogen stereogeluid. Ideaal voor muziek, gaming en multimedia-toepassingen op uw computer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edifier |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 120 Watt |
| Frequentiebereik | 45 - 40.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
| EAN | 6923520269532 |
| Vendorcode | S1000W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 45 - 40.000 Hz |
| Signaal/ruis-verhouding | 90 dB |
| Tweeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Bruin, Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Hout |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Smartphone ondersteuning op afstand | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 198 mm |
| Diepte | 294 mm |
| Gewicht | 16800 gram |
| Hoogte | 345 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Speaker omsluiting | Gesloten |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Versterker | Ingebouwd |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen RMS | 120 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm |
| AirPlay | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Versterker klasse | D |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter hogetonenluidspreker | 2,54 cm (1") |
| Diameter mid-range driver | 14 cm (5.5") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6923520269532 |
| Vendorcode | S1000W |
| Artikelnr | 1074625 |
| Merk | Edifier |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
