Je bent nog niet ingelogd
Edifier R1700BT Zilver/Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
11x
De Edifier R1700BT Zilver/Wit zijn krachtige PC speakers met Bluetooth-connectiviteit. Deze 2.0 audio speakers leveren 66 Watt RMS vermogen en beschikken over een breed frequentiebereik van 60 tot 20.000 Hz. De set bestaat uit twee speakers met afmetingen van 250 x 154 x 212 mm en een 10.2 cm subwoofer driver voor volle, diepe bastonen. Verbind gemakkelijk via Bluetooth, 3.5 mm jack of RCA-aansluitingen. Ideaal voor muziek, films en gaming op uw computer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edifier |
| Aansluiting | 3.5 mm, RCA |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 66 Watt |
| Frequentiebereik | 60 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Afmetingen speakers | 250 x 154 x 212 mm |
| Diameter driver subwoofer | 10.2 cm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 6923520268221 |
| Vendorcode | R1700BT WHITE/SILVER |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 60 - 20.000 Hz |
| Input sensitiviteit | 550 mV |
| RMS-vermogen luidsprekers | 15 W |
| Signaal/ruis-verhouding | 85 dB |
| Tweeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit, Zilver |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Op afstand bedienbaar | ✓︎ |
| Regeling van bass-niveau | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 154 mm |
| Diepte | 212 mm |
| Gewicht | 6600 gram |
| Hoogte | 250 mm |
| Afmetingen speakers | 250 x 154 x 212 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0,5 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening | ✓︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Audio (3.5mm) to RCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 4 |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter hogetonenluidspreker | 1,9 cm |
| Diameter driver subwoofer | 10.2 cm |
| Vermogen RMS | 66 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm, RCA |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Lijningang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Treble adjustment | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 6 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6923520268221 |
| Vendorcode | R1700BT WHITE/SILVER |
| Artikelnr | 1077107 |
| Merk | Edifier |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
