Je bent nog niet ingelogd
Creative Labs Stage Air V2 Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
15x
Creative Labs Stage Air V2 Zwart zijn compacte PC speakers met een modern design. Dit 2.0 stereo speakersysteem levert 5 Watt vermogen en dekt een frequentiebereik van 80 tot 20.000 Hz af. De speakers zijn draadloos via Bluetooth en bedraad via 3.5 mm aansluiting aan te sluiten op uw pc of apparaten. Met afmetingen van 410 x 75 x 94 mm passen ze gemakkelijk op een bureau. Dit Bluetooth speakersysteem biedt goede audio voor muziekluisteren en gamen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Creative |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 5 Watt |
| Frequentiebereik | 80 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 1 |
| Afmetingen speakers | 410 x 75 x 94 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 5390660195051 |
| Vendorcode | 51MF8395AA000 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 80 - 20.000 Hz |
| Luidspreker soort | 1-weg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 94 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Afmetingen speakers | 410 x 75 x 94 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Speaker plaatsing | Vloer, Tafelblad/Boekenplank |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen RMS | 5 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Peak Music Power Output (PMPO) | 20 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5390660195051 |
| Vendorcode | 51MF8395AA000 |
| Artikelnr | 1078153 |
| Merk | Creative |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
