Je bent nog niet ingelogd
Razer Nommo V2
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
6x
De Razer Nommo V2 is een geavanceerd PC-speakersysteem met 2.1-kanaalgeluid, ontworpen voor immersieve audio-ervaring. Het systeem bestaat uit twee speakers met 8.3 cm drivers en een krachtige subwoofer met 14 cm driver voor diepe basweergave. Met USB-A aansluiting en Bluetooth-connectiviteit biedt het flexibele verbindingsmogelijkheden. Het frequentiebereik van 40 tot 20.000 Hz zorgt voor uitgebreide geluidswerkelijkheid. Compact en stijlvol ontwerp past perfect op elk bureau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Aansluiting | USB-A |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.1 |
| Frequentiebereik | 40 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 8.3 cm |
| Afmetingen speakers | 130 x 184 x 181 mm |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Diameter driver subwoofer | 14 cm |
| Afmetingen subwoofer | 300 x 250 x 250 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
249,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.1 |
| Frequentiebereik | 40 - 20.000 Hz |
| Luidspreker soort | Volledig bereik |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 181 mm |
| Gewicht | 7240 gram |
| Hoogte | 184 mm |
| Afmetingen speakers | 130 x 184 x 181 mm |
| Afmetingen subwoofer | 300 x 250 x 250 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 3 |
| Diameter driver speakers | 8.3 cm |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Versterker | ✖︎ |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter driver subwoofer | 14 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-A |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8887910060469 |
| Vendorcode | RZ05-04750100-R3G1 |
| Artikelnr | 1083032 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯